Savaşçı 57. Bölüm (9 Aralık Pazar) Yerli Dizi 720p Torrent indir » Torrent Film indir - Torrent Dizi indir - Torrent İndir - Torrent Oyun indir - TorrentHD.Org | HD Torrent İndir, HD Torrent Dizi İndir En İyi Filmler ve Oyunlar İndir Full İndir.
» » Savaşçı 57. Bölüm (9 Aralık Pazar) Yerli Dizi 720p Torrent indir

İmleri Savaşçı 57. Bölüm (9 Aralık Pazar) Yerli Dizi 720p Torrent indir

İsmi:
Savaşçı 57. Bölüm (9 Aralık Pazar) Yerli Dizi 720p Torrent indir
Değerlendirme:
Yıl, Ülke:
2018
Yönetmen:
Murat Saraçoğlu
Oyuncular:
Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram
Torrent İndir:
İndir:
Dosyayı indir: savasci-bl57-09_12_2018-720p-web-dl-x264-aac-hdt_mkv.torrent [15,85 Kb] (İndirilen: 92)
Torrent Dosyasını indir

Dosya Boyutu - 1.3 KBOkudum Kabul Ediyorum.Sergey, Yüzbaşı Kağan ve Pilot Üsteğmen Funda’yı öldürmek için silahını doğrulturken, Albay Kopuz’un Funda’nın babası Faik Turaç’ın adamına attığı yumruk karargahta büyük yankıya sebep olur. Bu arada bölgeden tahliye olmak için harekete geçen Kılıç Timi, Karon’un adamları tarafından ateş çemberine alınır. Çatışarak güvenli bir alana çekilmek zorunda kalan Kılıç Timi için zaman daralırken, Çiğdem Teğmen’in son anda fark ettiği bir ayrıntı olayların seyrini değiştirecektir.
Bütün oklar Karon’u gösterirken Seyfi de plan doğrultusunda Nora’nın Karon’la tekrar bağlantıya geçmesini sağlayacaktır. Bu arada kırmızı bültenle aranan bir teröristle ilgili gelen bilgiler karargahı alarma geçirir. Albay Kopuz Seyfi’yi istihbarat toplaması için görevlendirirken Kılıç Timi de teröristi yakalamak için operasyona çıkar.
Bu metin yerine, reklamın çıkış kodunu yazın.
BilgilendirmeYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.