İmleri Fahrenheit 451 (2018) DUAL TR ENG m1080p Torrent İndir

İsmi:
Fahrenheit 451 (2018) DUAL TR ENG m1080p Torrent İndir
Değerlendirme:
Yıl, Ülke:
2018
Yönetmen:
Ramin Bahrani
Oyuncular:
Michael B. Jordan, Michael Shannon, Sofia Boutella
Torrent İndir:
İndir:
Torrent Dosyasını indir

Dosya Boyutu - 1.3 KBOkudum Kabul Ediyorum.
Kitapsız bir dünya düşünebiliyor musunuz? Kitapların varlığını, bütünlüğünü ve iktidarını sürdürebilmek için en birincil tehdit olarak gören Devlet, öncelikli savaşını ülkedeki bütün kitapların yakılarak yok edilmesine vermiştir. İtfaiye teşkilatında çalışan ve görevi bulunan kitapların derhal yakılarak imha edilmesi olan itfaiyecilerden Guy Montag, toplumun bütün üyelerinin hayatlarındaki boşluğu ve farkında olmadıkları mutsuzluklarını doyurabilmek için hap içerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir ortamda kendisini son derece yalnız hissetmektedir.

Rar Şifresi: www.torrenthd.orgBu metin yerine, reklamın çıkış kodunu yazın.
BilgilendirmeYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

ferhat
ferhat
  • 0
Merhaba birşey sormak istiyorum Türkçe Dublaj kategorisinden indirmiş olduğum filmlerden dublajlı olmayanlarda çıkıyor acaba filmin üzerine dual yazdığı zamanmı dublajlı oluyor yoksa sadece TR yazdığındamı?
  • 25 Mayıs 2018 11:47
timsahbey
teşekkürler

ferhat,
bildiğim kadarıyla dual olunca ingilizce ve türkçe ikisi birden oluyor.ama ben bazı video oynatma programlarında direk ingilizce açılıyor ve türkçeye döndürebiliyorum bazısında döndüremiyorum.sende farklı programlarda dil seçersen sanırım sorunun çözülür.
  • 25 Mayıs 2018 19:35
HayaLL
HayaLL
  • 0
DUAL olduğu için ilk seçenek İngilizce açılıyor. Yani içerisinde Türkçe Dublaj dosyasıda bulunuyor fakat her Video oynatma programı bunu açmayabiliyor. Sizlere öneri olarak VLC programını kullanarak izlemenizi tavsiye ediyorum.
  • 25 Mayıs 2018 19:57